Güz 2022 Farsça Seminerleri

Güz 2022 Farsça Seminerleri

İran Araştırmaları Merkezi (İRAM) tarafından 19 Eylül-11 Aralık 2022 tarihleri arasında Farsça Seminerleri ve Konuşma Kulübü düzenlenecektir. Seminerler 12 hafta boyunca alanında uzman hocalar eşliğinde A, B ve C seviyelerinden oluşan üç farklı kur ve bir konuşma kulübü şeklinde dört ayrı grupla çevrim içi gerçekleştirilecektir. Her bir kur için haftada iki gün üçer saat olmak üzere toplam 72 saatlik ders planı oluşturulmuştur. Konuşma kulübü, orta veya ileri seviye Farsça bilgisine sahip katılımcılara açıktır. 

Seminerler, Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir. Her bir kur ve konuşma kulübü için WhatsApp grupları oluşturulacak, derslerin linki katılımcılara bu gruplar üzerinden iletilecektir. Kurları tamamlayanlara katılım belgesi verilecektir. Kurların ve konuşma kulübünün gün ve saat bilgileri, metnin sonundaki tabloda gösterilmiştir.

Başvurular, 6-16 Eylül 2022 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuru sonuçları ve her bir kura ait WhatsApp grup linkleri, 17 Eylül Cumartesi günü e-posta yoluyla iletilecek, katılımcılar linke tıklayarak gruba katılım sağlayabilecektir. 

Seminerler ve konuşma kulübü ücretlidir. Başvuru formu için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi ve sorularınız için: iramistanbul@iramcenter.org
 

Google Takvime Ekle
Etkinlik Tarihi:   19/09/2022
Etkinlik Saati:   18:00
Etkinlik Bitiş Tarihi:   11/12/2022